Stélky

 Biomechanická aktivní stélka J HANÁK R®

je tak velkým objevem, že nám změnila váhu těla působící na plosku nohy biomechanicky na energii a dynamiku nohy.

Certifikovaná a klinicky odzkoušená stélka do obuvi dokonale respektuje anatomickou stavbu chodidla. Výrobek je patentově chráněn. Jedná se o sendvičovou konstrukci: korek, dilatační materiál, dvouvrstvý svršek a přírodní useň. Novou konstrukcí a tvarováním tyto stélky zajišťují zdravé chodidlo, které je základem pro zdravý celý organismus.

Prohlubeň stélky v místě palcového kloubu a snížení v patní části chodidla je zásadní pro celou funkci chodidla. Jen tak se využije dokonalé rigidní páky palce a prstů, dané nám přírodou. Šlachy od palce a prstů vypínají vazy podélné a příčné klenby a vazy kotníku, lýtkové a holenní kosti. Tím dochází ke zpevnění kotníku a postupné vertikalizaci. Je zajištěn oboustranný rovnoměrný tah od palce až ke kolenu.

        snížení v patní části chodidla     +     lůžko palcového kloubu

 

 

 

 

Biomechanické aktivní stélky se vyrábí jak do uzavřené konfekční obuvi,
tak i do otevřené letní obuvi J HANÁK R® pro dospělé i pro děti,
u nichž můžeme předejít různým deformacím chodidla, jaké mají jejich rodiče.


Stélky do uzavřené konfekční obuvi vyrábíme v těchto velikostech:

Dětská

Dámská

Pánská

18 – 34

35 – 42

40 – 48

 


Biomechanické aktivní stélky do otevřené obuvi: 

„SUPER DUO“ - biomechanická aktivní stélka se sníženou patou, je vyjímatelná a je součástí obuvi J HANÁK R®. Nelze vkládat do obuvi jiného výrobce!

 

 

 

 

„STANDART DUO“ - biomechanická aktivní stélka se sníženou patou sendvičové konstrukce: korek, dilatační materiál, dvouvrstvý svršek a přírodní useň pro běžné uživat

 

             Biomechanická aktivní stélka do uzavřené obuvi "STANDART DUO"

  

„STANDART UHLÍK DUO“ - biomechanická aktivní stélka se sníženou patou sendvičové konstrukce: korek, dilatační materiál, dvouvrstvý svršek, přírodní useň a uhlík, který absorbuje pachy z obuvi.

 

 

 

Upozorňujeme: před vložením naší biomechanické aktivní stélky do uzavřené konfekční obuvi je nutno stávající stélku z obuvi vyjmout !


Údržba stélek:

Špinavé stélky vyjmeme z obuvi a vyčistíme hubkou namočenou v pracím prostředku, pak v čisté vodě, vytřeme hadříkem a poté necháme uschnout při pokojové teplotě.

Není vhodné stélky ponořovat do vody!