Na této stránce můžete předávat  dalším zákazníkům svoje názory , poznatky a zkušenosti s  používáním stélek a obuvi zn. J.HANÁK

Diskuzní téma: Diskuze na téma stélky a boty zn. Hanák

Našl jsem super boty !

Milča | 14.02.2014

Ahojky holky,

mrkněte na tenhle odkaz. Jsou to nějaké botky ze zahraničí a prý je to fakt jako zázrak. https://obleceni-obuv.hyperinzerce.cz/panska-obuv-ostatni/inzerat/3846317-boty-pro-muze-maleho-vzrustu-nabidka/ Ta cena je výborná, porovnával jsem to se zahraničím a je cca poloviční. Třeba by to někomu z vás mohlo pomoct, jsou to pánský i dámský unisex.

Milča

botičky

kvalita | 23.10.2013

https://www.votocvohoz.cz/zeny/lodicky/3103813-americka-obuv-lodicky-unisa?ch=u

Moje zkušenost

Dana | 08.06.2013

Dobrý den, vloni v listopadu jsem si kvůli velice bolestivé ostruze na pravé patě koupila dvoje stelky od Hanáka (do pacovních bot a vycházkové obuvi)a pantofle na doma. Nosím je tedy neustále a výsledek? Pravá pata bolí stále, nyní přišla úleva po obstřiku, začale mě bolet i levá pata, k tomu mě rozbolela celá chodidla, levý palec, který se mi začíná stáčet a také bolí kůstky u druhého prstu, jak na nártu, tak i na chodidle pod prsty. Chirurg mi řekl, že se mi zbortila klenba. Nyní jsem objednaná k ortopedovi. Bolesti nohou jsou velice silné a urputné. Závěr - před stelkami od Hanáka mě bolela pouze jedna pata, nyní, po 8 měsících nošení stelek mě bolí obě chodidla! Takže mně spíše stelky uškodily, alespoň tak to vnímám já.


--------------------------------------------------------------------------------


Re: Moje zkušenost

tousova.eva@centrum.cz | 02.11.2014

vyzkoušejte pana doktora Havrdu v Hradci Králové doporučil mi vložky do bot a jsem z nich velice nadšená

perfektní bota

dokec | 26.11.2012

https://www.svetbot.cz/790-panska-outdoorova-obuv-power-519-m-sedo-cerna.xhtml?ref=k71&

Prodám boty Hanák

V.P. | 11.10.2012

Prodám dvoje boty Hanák č.39,málo nošené,jako nové .Dodám i záruční list. Pořizovací cena 1700,- za pár.Nyní 1700 za oboje,nebo 1000,-za pár jednotlivě. Jedná se o boty vzor 503 hnědé,a vzor 304 béžové.Nestačím je využívat mám ještě jedny.V případě zájmu volejte mob.776197751.

Re: Prodám boty Hanák

jitka | 02.02.2013

Chtěla jsem se zeptat jaké jsou vaše zkušenosti s nošením těchto bot,jestli vám pomohly.Někdo to vše zatracuje,že je to vyhození peněz,jiný vyzdvihuje do nebes.Jaké jsou vaše zkušenosti?Děkuji ua odpověď

Re: Re: Prodám boty Hanák

Ilona | 09.02.2013

Kdo je chytrý a ví o co jde NEKUPUJE....

Také jsem je chtěla vyzkoušet a koupit

Jeny | 14.02.2013

ale paní v Chomutovické je tak nepříjemná, v podstatě na Vás čučí a čeká co objednáte s výrazem - už vypadněte, že jsem žádné boty nekoupula. Jen stélky a s nimi jsem spokojená. Snad se to dá koupit také jinde.

Překvapení s obuví Hanák

Ivana | 29.09.2012

Dobrý den, na doporučení známé, mám příčně plochou nohu, padá mi klenba, jsem si zakoupila zelené pantofle Hanák. Po 3 dnech nošení jsem měla nohy v jednom ohni, nateklé nohy , do krve sedřený nárt, přesto, že jsem měla přazky na volno.
Boty letěly do skříně, nechci je ani vidět! Po týdnu jsem dostala silný zánět nosohltanu, který jsem léčila bez antibiotik asi 3 týdny. No a mezi tím jsem si boty opět nazula a hle, noha jako ve vatě, doma je nesundám z nohy! Když jsem si pročítala recenze, tak tam tyto reakce byly také popsány i s tím, že dochází k pročištění dutin, takže to vše u mě skutečně proběhlo. Jen si říkám, co ještě mohu očekávat, doufám , že nic, nohy mě nebolí, záda taky ne, tak uvidíme! Iva

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Přidat nový příspěvek